× Kim Bunlar? Site Kuralları Kredi İşlemleri Ahşap Çerçeve Yarışma Fırsat Ürünleri Etkinlikler Kategoriler
Beni de Alın Aranıza! Ben Zaten Üyeyim
Bu site Fakir Foturafcı tarafından düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Yazılım yerli bir mühendis tarafından geliştirilmiştir. Fakir foturafcı'nın internette içerik üretmeye başlaması 2016 yılında youtube ile başlar. İki yıl süren youtube'un "bedava eşek döngüsü" teşebbüsünden sonra, gördüğünüz site ortaya çıkmıştır. Bu sitenin yaygın kalıplara uymak gibi bir kaygısı yoktur. Bilakis kendi tarzıyla eşsiz olma iddiasında kararlıdır.
fakirfoturafci.com sitesinde yazılı kültür esastır. O nedenle telefonla görüşme taleplerinin hiçbiri dikkate alınmaz. Yazmaya üşeniyor veya yazmakla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, yanlış sitedesiniz. Aşağıdaki alanları doldurarak mesajınızı gönderebilirsiniz.
fakirfoturafci.com ikiyüzlü bir site değildir. Ciddi görünme pozları takınarak, saygınlık kazanmaya çalışmaz. Avamlık veya görgüsüzlüğünü başkalarından kopyaladığı fikirlerle maskelemeye çalışmaz. Yalındır, özgündür, kompleks ve travmaların esiri değildir. Diğer milyonlarca siteden farklı olarak, ziyaretçi sayısını artırmak için her rezilliği göze almaz. Reklam toplamak kaygısı yoktur. Reklam geliri olursa bunu makul sınırlar içinde ziyaretçileri ile paylaşır. Fakirfoturafci.com sitesinde yayınlanan içeriklerin büyük bölümü ücretlidir. Bu ücretlerden toplanan kazancın büyük bölümü, değişik yöntemlerle gerisin geriye üyelere dağıtılır.